Przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Lublinie

przedłużanie rzęs Lublin

Laser Look, ul. Głęboka 10/36, 20-612 Lublin, tel. 730-082-090

   Długie rzęsy nadają kobiecie uroku i czaru, jednak nie każda metoda jest dobra, czasem efekt wygląda sztucznie i nienaturalnie. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest przedłużanie i zagęszczenie rzęs metodą 1:1. Zabieg polega na doklejaniu syntetycznej lub jedwabnej rzęsy do jej naturalnego odpowiednika. Jak łatwo się domyślić zabieg jest długi, powolny i wykonywany w dużym skupieniu przy wykorzystaniu szkieł powiększających. Dokładność w tym zabiegu to podstawa, ale uzyskany efekt widać natychmiast po pierwszym spojrzeniu w lusterko. Jednak naturalne gęste rzęsy są warte tego czasu.

   Popularne są również metody 2:1 oraz 3:1 co oznacza, że do jednej naturalnej rzęsy przykleja się dwie lub nawet trzy sztuczne co znacząco zagęszcza rzęsy, jednak opisane metody nie nadają się do każdego owalu twarzy. Dobra kosmetyczka i stylistka potrafi dobrać odpowiedni rodzaj rzęs do karnacji i kształtu twarzy. Ponieważ każda z nas ma odmienne cechy dlatego profesjonalnie dobrany profil wykorzystanych do zabiegu rzęs jest bardzo ważny. Dostępne są rzęsy o różnym stopniu podkręcenia, długości, a nawet kolorze.

   Zabieg jest polecany dla kobiet w każdym wieku, stosowane preparaty są bezpieczne dla oczu i nie powodują podrażnienia, są to produkty hipoalergiczne. Zabieg sprawdzi się przede wszystkim u tych kobiet, które nie mają czasu na codzienne wykonywanie makijażu, często uprawiają sport (zwłaszcza pływanie), są uczulone na kosmetyki do oczu albo np. mają przed sobą ślub i nie chcą ryzykować, że makijaż się rozmaże. Co ciekawe, mogą się na niego zdecydować również kobiety po chemioterapii, o ile wokół oka pozostał meszek, do którego będzie można dokleić rzęsy syntetyczne.

Zalety sztucznych rzęs:
  • Sztuczne rzęsy do złudzenia przypominają te prawdziwe i ich nie obciążają.
  • Nie trzeba ich tuszować.
  • Są odporne na działanie wody i łez, dlatego nie musimy mieć obaw, że wypadną np. w trakcie kąpieli.

   Wykonane rzęsy są dość trwałe, utrzymują się do 6 tygodni, jednak ten czas obejmuje wypadnięcie wszystkich doklejonych rzęs, zaleca się, aby wykonywać zabiegi przypominające co 3-4 tygodnie, aby efekt utrzymywał się cały czas.

   Stosujemy rzęsy są firmy WONDER LASHES są to rzęsy jedwabne z dodatkiem włókna syntetycznego. Posiadają naturalny kolor i podkręcenie dzięki czemu doskonale imitują naturalne. Wyróżniają się lekkością oraz wysokim połyskiem. Są, idealnie gładkie, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort noszenia oraz łatwość utrzymania higieny.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu kosmetycznego Laser Lookprzedłużanie rzęs Lublin.